غمگين بود و خسته تنهای تنها

 

 

 love

 

 

 

این بار می خوام  نظر شخصیه خودم در مورد یه موضوع که واسه یه عده خیلی با اهمیته واسه یه عده خیلی بی اهمیته و واسه یه عده هر چی شد شده رو بنویسم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

جالب بودن این موضوع واسه من اینه که اندی هم دقیقا همچین نظری داشت و تو مصاحبه چند روز پیشش تو شبکه تپش یه سری سوال که من ازش پرسیده بودم یعنی من فاکس کردم علیرضا امیر قاسمی ازش پرسید جوابی که داد دقیقا با نظر شخصیه من یکی بود و اینی که من از این آدم خوشم میاد یکیش همین نزدیکه افکاره.اندی با جواب هایی که به سوالاته پرسیده شده داد نشون داد که چه شخصیتی داره و واقعا یک آدمه جنتلمنه.

یکی از دوستان که به اندی میگفت این یه رقاصه و کفتر باز همین و بس  بعد این مصاحبه اومد حرفشو پس گرفت.

سوال.نظر شما (اندی)در مورد ازدواج چیه؟

جوابی که اندی داد .مردم فکر میکنن مثلا پسرا 20 یا 22 سالگی باید ازدواج کنن و من به این معتقد نیستم گفت من معتقدم آدم باید با عشق ازدواج کنه! اول باید کسی رو پیدا کنی  که عاشقشی  و بدون اون کس نمی تونی زندگی کنی  پس باید با اون ازدواج کنی. همینکه یکنفر 28 سالشه باید ازدواج کنه وجود نداره!ممکنه تا سن 40 سالگی هم اون کسی که واقعا میخواهی و عاشقشی پیدا نکنی پس عجله ای هم نیست راجع به این موضوع  !

ازدواج بین دو نفری هست که اونقدر همدیگه رو دوست دارن که بدون هم نمی تونن زندگی کنن!؟

البته این نظر در نوع خودش جالبه ولی مخصوصا توی ایران و با وجود یکسری افکار سنتیه حاد و شدیدی که هست تقریبا انجامش غیر ممکنه .

ولی اگه واقعا آدم با این ایده زندگی کنه و اینجوری با این مدل ازدواج ،ازدواجکنه اون وقته که تا آخر عمر از زندگی لذت می بره و هر روز بهتر از دیروزه.من هم با این مدل زندگی موافقم و با اینکه بگیم خب الان وقتشه ازدواج کنیم دیگه داریم پیر میشیم پس بریم ازدواج کنیم کاملا مخالفم چون سرانجامه اون مدل زندگی ها رو دارم میبینم که بعد از مثلا 10یا 15 سال زندگی، زندگی مشترک اون دو تا آدم دیگه براشون جذاب نیست.

 معنیه عشق رو من میتونم الان به راحت ترین نحو ممکن بنویسم البته عشقی که زمینیه و به یک آدمی از جنس مخالفت وگرنه هزار مدل عشق داریم ولی این مدل معروفترینشه که شعر و آهنگ و فیلم زیاد ازش ساختن.

عشق یعنی یکنفر رو پیدا کنی که احساس کنی بدون اون آدم نمی تونی زندگی کنی و اون طرف مقابلت هم یه همچین نظری رو بتونه به تو  پیدا کنه. البته این احساس به این راحتی ها بدست نمیاد. عشق واقعی به نظر من فوق العاده پاکه و یه احساسی که دیگه زمینی نیست و اون شخص خودش واسه خودش کمتر از اون طرف مقابلش مهمه و پاک بودنش مثه پاکیه چشماس.

عشق واقعی رو وقتی از دستش دادی بجای اینکه بعد یه مدت تموم بشه و فراموش بشه کاملا بر عکسه  چه اون شخص رو ببینی چه نبینی .

 به قول اندی میشه دوباره عاشق شد ولی اون عشق اول همشه با ادم خواهد بود اینم خودش زندگیه.

امیدوارم هیچ وقت عاشق نشید چون چه بهش برسید چه نرسید در هر دو حالت .....!!اگه نرسيد که ديگه....

البته یک مرد اگه همیشه مرد باشه با اون جذبه و دیکتاتوریه مردی که تو ایران خوشبختانه مردا میتونن هر کاری دلشون میخواد بکنن تو این زمینه کم و کسری هم  ندارن میتونه براشون خیلی بهتر باشه چون این دختر ها رو90 درصدشون رو که بیشتر میشناسی بیشتر ازشون فرار میکنی. البته گفنم 90درصدشون 10 درصد شخصیتهای دوست داشتنی هم توشون پیدا میشه که میشه با هاشون دوست بود و مبادله افکار کرد. واینو بدونیم که هر دوستی بين دختر و پسر دلیل ازدواج نیست یک کمی اگه افکارمون رو تغییر بدیم نه غربیه غربی نه فارسیه فارسی  خیلی چیز ها درست میشه.مثلا اندی با پاکسيما دوسته بدون پاکسيما بودن براش سخته ولی رابطه ای هم که با هم دارن اون حد و مرزهاش مشخصه هر چند ما ايرونی ها تو حرف در آوردن واسه بقيه استاديم.

سوالات و جوابات جالب دیگه ای هم شد تو اون مصاحبه که شاید از اونها  هم نوشتم.

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
sara

just andyyyyyyyyyyy

آرين

سلام خوبی آقا ممنون از مطالبت من با نظر شما و اندی موافقم در اين که شکی نيست حالا يک چيزی بگم شايد بگی خالی می بندی ولی وحقيقته من از فايل های دور اندی هستم هميشه تواين ۲۳ سال الگو مردی انسانيت بود من بخطراش بچه گی ها هم کتک کاری می کردم با مردم ولی همين آقای اندی وقتی من باهاش تماس تلفنی گرفتم اونم با بد بختی برای اين که تو کار سايتش کمکش کنم (بدون چشم داشت ) حتی حاظر نشد حرف منو بشنوه حتی نذاشت خودمو معرفی کنم ! انم از عشق به اندی !

آرين

راستی ببخشيد يک چيزی يادم رفت ! اگر باهاش تماس گرفتی يا فکس زدی بهش بگو دل کسی که دوست داشت با هر ترانت بزرگ شده بود کسی تو رو الگوی خودش می دونست با لحن شکستی اندی قوربونت تو چرا اینکارو با من کردی؟؟؟