بدور از تو شبای من همه اش تکرار اندوهه<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اینم آخرین اپدیت تو این ماه تا بعد امتحانها ببینیم چی میشه .  اینجوری که بوش میاد این ترم اوضاع واسه من بد جور قمر در عقربه اگه برم حذف ترم کنم سنگین ترم . نمی دونم چرا هر چی جلوتر میریم بدتر میشیم هی  هر روز بد تر از دیروز .

خیلی دوست داشتم از این آدم هم بنویسم جور نمی شد تا حالا که تو این ماه تولدشه به این بهونه میخوام از اون بنویسم !؟

8 خرداد تولد یک آدمیه که القاب مختلفی داره که یکیش عقاب آسیاست مردی که بعضی از لحظات شادمون رو مدیون اونیم شادیهایی که واقعا از ته دلمون بوده .

 

 

احمدرضا

 

 

احمدرضا عابدزاده مردی که هیچ موقع از ذهن کساییکه فوتبال ملی رو دیدن و میشناسن پاک نمیشه. مردی که در نوع خودش یک اعجوبه ویک آدم   منحصر به فرده. مردی که نمیشه اونو با هیچ آلیاژی مقایسه کرد . مردی که تا دم مرگ رفت ولی برگشت تا همچنان یک عده ای از حسادت جون به سر بشن.

 

 

 

 

احمد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عابدزاده

 

 

 

5یا6 سالم بود که اونو شناختم و از همون اول ازش خوشم اومد تا حالا هم که 17 سال از اون موقع میگذره و 8 ساله که دیگه خبری ازش نیست هنوزم دوستش دارم از 17 ساله پیش هم بیشتر .  تا روزی که اون استقلالی بود استقلالی بودم بعد هم پرسپولیسی شد منم پرسپولیسی شدم بعد هم که رفت دیگه فوتبال دیدن برام جذابیتی نداشت چون فوتبالو با اون دوست داشتم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عقاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از روزی که رفت دیگه اصلا فوتبال دیدن برام سر سوزنی هیجان و التهاب نداشته چه تیم ملی چه پرسپولیس چه....

من این آدمو خیلی دوست دارم چون اراده ای که تو اون دیدم تو هیچ آدم دیگه ای ندیدم .اون واسه من مظهر اراده و پشتکاره. هر آدم دیگه ای جای اون بود با اون بلا هایی که سرش آوردن همون روزها قبل اینکه بیاد پرسپولیس فوتبالش تموم میشد . آدمی که با اینکه لیوانش پر نیست ولی نیمه پرش بیشتر از نیمه خالیشه.و لی اون  تو دروازبانی رو دست نداشت نداره و نخواهد

داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اول بازی

اولين حضور در پرسپوليس و مسابقه با استقلال

 

 

 

 

 

آذر 76 رو یادم نمیره که چطوری استرالیایی ها رو دق داد و خارق العاده بودن این مرد اینکه تیم ملی دو تا گل عقب بود 100 هزار نفر استرالیایی تو ورزشگاه بودن و اون شروع کرد به پشتک زدن جلوی اونها تو اون جو همچین کاری کار یه آدم معمولی نبود بعضیها وقتی 50 نفر نگاشون میکنن راه رفتن یاد شون میره اون وقت اون ...  .

 

 

استرالیا

 

احمد

 

 

 

 

 

 

 

 12 اسفند 80 رو هیچ موقع یادم نمیره روزهایی که با مرگ دست و پنجه نرم کرد و مرگ رو هم شکست داد خیلی ها رو خوشحال کرد بعضی ها رو ناراحت .

 

عقاب اسیا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 عقاب اسیا

 

 

عقاب در بيمارستان کسری اميد به زنده موندش فقط ۵ درصد بود

/ 8 نظر / 16 بازدید
حسين

اگه يه دروازبان خوب تو ايران باشه اونم احمد رضاست از شما هم ممنون برای ابراز علاقتون به آقا احمد رضا در ضمن اين عکس اندی رو از کجا اوردی کلک ؟ اگه مايل بوديث با من تماس بگير

مهدی

سلام...وبلاگه جالبی داری من پرسپوليسيم اگه دلت خواست تبادل لينک کنيم منو ليمک کن بعد بهو خبر بده منم لينکت کنم

shabnam

سلام دوست خوبم منم از عابدزاده خوشم ميومد خيلی قشنگ دروازه بانی ميکرد کاش امسالم به جای ميرزاپور دروازه بان بود

آيدا

سلام . من هم دقيقا حس تو رو نسبت به عابدزاده دارم . انگار تک تک حرفهايی رو که تو دلم جمع شده بود گفتی. تو رو خدا اکس و مطلب ازش برام بفرستين.

آيدا

من عکس از عابدزاده می خوام ( مخصوصا عکسهای بيمارستان و حاشيه ای) . خواهشا

دل

عقاب یدونه است