آسمونی   

ارزششو داشت عشق من معجزه شناختنت

چند شب پیش یه افتخاری نصیبم شد که یکی از بزرگترین یا بهتر بگم بهترین خواننده پاپ داخل ایران رو باهاش چند دقیقه ای هم صحبت بشم 

اونم کسی نبود جز دکتر محمد اصفهانی که توی رستوران گردونه هتل آسمان دیدمش و با دو تا بچه هاش که یه دختر و یه پسر ناز داشت و راجع به موسیقی و آهنگسازی ازش شروع کردم به پرسیدن و یه چیزی که راجع به این ادم می تونم بگم اینه که این آدم واقعا آدم پاک مثه پاکیه چشماس و تازه فهمیدم که هر چی میخونه از ته دل و از صمیم قلبشه و یه ارتباطی به اون بالا داره چون تا قبل از این فکر میکردم اینم یه ظاهر سازیه مثه بقیه و این خدا و پیغمبر پرستیش به خاطر پیش بردن کارشه ولی دیدم نه این حرفها از صمیم قلبشه و بازم از اون قضاوتهای الکی کردم واقعا آدما رو تو نشینی باهاشون حرف بزنی و تخلیه اطلاعاتیشون کنی نمی شه راجع بهشون حرفی زد.

چند تا جمله بهم گفت که با اون طنین صدای ملیحش همینطور تو گوشم زنگ میزنه که یکیش برام خیلی عجیب بود.

اول گفتم که این آلبوم برکتش خیلی عاشقونه بود که بعد تشکرات گفت امیدوارم به عشق به خدا نزدیکت کرده باشه .

بهش گفتم می خوام آهنگساز بشم به نظر شما از چه مسیری برم که اونم نه گذاشت نه برداشت گفت برو آدم خوبی بشو بجای این کار.منوبگی مونده بودم این چی میگه

گفتم اگه یه ادم خوبی بشم و بخوام آهنگساز بشم چی ؟ ؟ گفت برو دنبال تحصیل و درس.

گفتم اگه در حال درس و تحصیل هم باشم و بخوام این کارو بکنم چی !

اینجا بود که یه جوابی داد که من دیگه حیرون  با چشمای گرد شده مونده بودم این چی میگه!!

گفت موسیقی ایران پر از کثافت بازیه سمتش نیایی بهتره !!!بعدشم قسم خورد که منم الان پشیمونم که وارد این کار شدم ؟!

منم همینجوری مونده بودم چی بگم که گفتش برو به خدا نزدیک شو ! به خدا نزدیک شو!!

از کثافت بازیه موجود در موسیقی گفت؛ که حرفی نزنم بهتره و این میشه که آدم میفهمه تازه پشت پرده چه خبره. اون ظاهر خوشکل یه عده پشتش چیه! چه بی ظرفیتی های  پشت یه عده آدما وجود داره!!

واین جملات بود که قبلا بهش فکر کرده بودم این ادم هم که بهم گفت فکرم رو بیشتر مشغول کرد.

ادم خوبی بودن.

تحصیل کردن.

به خدا نزدیک شدن .

منم که همیشه عادت دارم خلاف جهت آب شنا کنم از این جمله به ظاهر پر از انرژی منفی اقای دکتر انرژی مثبت گرفتم اونم یه انرژی که بد جور داره دیوونه ام میکنه واقعا بعضی وقتها یه عشق زمینی آدومو وصل میکنه به اون بالا اینو من دقیقا با گوشت و پوست و استخونم چند وقت پیش لمسش کرده بودم ولی یه چند ماهی از اون احساس جدا شدم ولی دیگه حالا به هیچ قیمتی نمی خوام این احساسو فراموش کنم .

نزدیک شدن به خدا هم قشنگه هم به آدم بی نهایت انرژی میده.

باید حرف دلمو گوش کنم غم دنیا رو فراموش کنم

دستمو بلند کنم به آسمون خودمو رها کنم از این و اون

دلمو جدا کنم از آدما   سینمو پر کنم از یاد خدا

 حالاعزم خودمو واسه این کار بیشتر جزم کردم دیدم ما که دیگه زندگی نداریم بد نیست بیاییم  یه موسیقی پاک ایجاد کنیم هر چی فکر میکنم میبینم موزیسین های قبل نه شاخ داشتن نه دم منم که نه شاخ دارم نه دم پس شاید تونستم مخصوصا که اهنگهایی همیشه ساخته میشه و می مونه که از طرف خدا به آدم هدیه میشه.

لینک
سه‌شنبه ٢٤ امرداد ،۱۳۸٥ - A.R